Atribuită Cumpărare directă

FIR ACID POLIGLICOLIC MULTIFIL., RESORB 6/0, AC TRIUNGHIULAR LUNGIME AC 12 MM , 3/8 CERC, 0.7 METRIC, L75 CM, VIOLET = 36 FIRE; FE 538/ 16.03.2021

Număr anunț
DA27623637
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33141125-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340 RON
Valoare atribuită
340 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340 RON

din 340 RON estimat