Atribuită Cumpărare directă

Set steril campuri operatorii mici Contine: 1 bucata 277502 - Camp chirurgical 75 x 90cm 1 bucata 277537 - Camp chirurgical 50 x 60cm cu orificiu autoadeziv 7cm

Număr anunț
DA27556639
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
39518200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat