Atribuită Cumpărare directă

4 polite reglabila pe inaltime • Deschidere usi batante la 90° • Sistem inchidere sus jos • Incuietore cu 2 chei • Maner material plastic Dimensiuni / materiale • Material tabla otel grosime 0.7 mm • Greutate maxima / polita 40 kg distribuite uniform • Sarcina totala maxima / fiset 200 kg • Lungime 800 mm • Adancime 350 mm • Înaltime 1800 mm • Culoare vopsit in camp electrostatic de culoare gri • Stare asamblare complet asamblat

Număr anunț
DA27503760
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGOC NR.1 POPESTI (CUI 4687277)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39132100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.365 RON
Valoare atribuită
1.365 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.365 RON

din 1.365 RON estimat