Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN:15422568 TERMEN LIVRARE ( DIN IMPORT DNS ) INCEPAND CU 30.03.2020 - 535LEI / BUCATA CU MONTAJ TERMEN LIVRARE PRODUCATOR INTERN 10-15 ZILE LUCRATOARE - 765 LEI / BUCATA CU MONTAJ ( FABRICAT IN ROMANIA ) Caracteristici : • 2 usi • perete separator pentru delimitare compartiment haine personale si haine de lucru • 1 polita si bara umeras in partea superioara • Deschidere usi batante la 90° • Prevazut cu fante de aerisire ce permit o buna ventilatie a interiorului vestiarului • Incuietoare cu 2 chei Dimensiuni / materiale • Material tabla otel grosime 0.7 mm • Lungime toatala vestiar 800 mm • Adancime totala vestiar 450 mm • Înaltime vestiar 1800 mm • Culoare vopsit in camp electrostatic de culoare gri • Stare asamblare complet asamblat PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu 0751062801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA27605494
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA (CUI 4390232)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39122100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.545 RON
Valoare atribuită
1.545 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.545 RON

din 1.545 RON estimat