Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN: NEGRU 71067789 • Material Polietilena de inalta densitate (HDPE) densitatea de 0.94g/ cm patrat; • Culoare Negru • Capacitate cuva 120 l • Inaltime 94.5 cm • Lungime 48cm • Latime 54 cm • Capac Da , prevazut cu doua manere • Roti Da, 2 roti din cauciuc dens • Certificare EN840, pretandu-se la utilizare impreuna cu utilajele certificate EN840 (se poate fixa in elementii de prindere ai masinii de salubritate pentru basculare)

Număr anunț
DA27678134
Autoritate contractantă
COMUNA VETRISOAIA (CUI 4627330)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.597 RON
Valoare atribuită
1.597 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.597 RON

din 1.597 RON estimat