Atribuită Cumpărare directă

Materiale de curatenie Manusi pentru menaj -COD INTERN MARIME M-71035997

Număr anunț
DA27579846
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE TITULESCU (CUI 18506397)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33760000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.671 RON
Valoare atribuită
1.671 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.671 RON

din 1.671 RON estimat