Atribuită
Cumpărare directă
dosare plastic, dosare sina, folie protectie, hartie xerox, corectoare, pixuri, creioane, radiere, capse, suporturi dosare, agrafe birou, sfoara, set marker, registre intrare-iesire, perforatoare, capsatoare, plicuri C4, C5, C6, plicuri burduf, calculator, indigo, caiete studentesti, foi parcurs, bibliorafturi
- Număr anunț
- DA27542982
- Autoritate contractantă
- ORASUL STREHAIA (CUI 6044227)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39152000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.207 RON
- Valoare atribuită
- 3.207 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.