Atribuită Cumpărare directă

Dimensiuni: 64.5 * 74 * 121-130 cm Culoare negru, inaltimea minima de 121 cm si maxima de 130 cm, greutate de maxima suportata 130 kg.

Număr anunț
DA27534152
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39113000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.996 RON
Valoare atribuită
1.996 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.996 RON

din 1.996 RON estimat