Atribuită
Cumpărare directă
PRODUS PREMIUM 100% NOU, NU ESTE REINCARCAT, REMANUFACTURAT SAU RECICLAT GARANTIE 36 LUNI MARCAJ UE IN PROCESUL DE FABRICATIE AU FOST RESPECTATE STANDARDELE DE CALITATE (ISO 9001) SI STANDARDELE DE MEDIU (ISO 14001) AMBALATE IN CUTII INSCRIPTIONATE CU MARCA PRODUCATORULUI IN CAZUL IN CARE PRODUSUL NU FUNCTIONEAZA , VA FI SCHIMBAT FARA NICI UN COST SUPLIMENTAR IN TERMEN DE 3 ZILE DE LA SESIZARE LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: *Xerox Phaser 3252, Xerox Phaser 3260 *Xerox Workcentre 3215, Xerox Workcentre 3225, Xerox Workcentre 3225 DNI
- Număr anunț
- DA27607912
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.