Ofertă acceptată Cumpărare directă

Picoprep x 2pl. x 16.1g pulb.pt.sol.orala

Număr anunț
DA34431288
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Cod CPV
33613000-0 · Laxative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.851.409 RON
Data publicării
03.11.2023 11:23
Data finalizării
06.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.851.409 RON