Atribuită Cumpărare directă

Seni AIR Large Standard A30- 2700 BUCATI x 1,45= 3915

Număr anunț
DA27660908
Autoritate contractantă
ORASUL RACARI (CUI 4816185)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33751000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.915 RON
Valoare atribuită
3.915 RON
Data publicării
26.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.915 RON

din 3.915 RON estimat