Atribuită Cumpărare directă

Solicitam furnizarea a 4200 bucati masti de protectie model FFP 2 care sa indeplineasca cerintele Ordinului presedintelui ANAP nr 2376/2020, aparul in MO nr 1222 bis/14.12.2020 si sa fie insotite de rapoartele de testare. Marime: universala . Ambalare individuala. Furnizarea mastilor de protectie model FFP 2 sa fie insotita si de 4200 bucati masti chirurgicala 3 pliuri tip IIR oferite in mod gratuit asa cum apare in oferta.

Număr anunț
DA27516643
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.384 RON
Valoare atribuită
6.384 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.384 RON

din 6.384 RON estimat