Atribuită
Cumpărare directă
Masca de protectie faciala KN95 fara supapa, clema pentru nas realizata din PP si sarma si elastic ajustabil pentru o mai buna fixare ,corpul mastii este alcatuit dintr-un strat exterior din polipropilna spunbond, un al doilea strat confectionat din tesatura ES 40g/mp, un strat de filtrare realizat din polipropilena topita si suflata si un strat interior din polipropilena spunbond
- Număr anunț
- DA27536877
- Autoritate contractantă
- Institutul Cultural Roman (CUI 15726657)
- Furnizor / câștigător
- LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.037 RON
- Valoare atribuită
- 2.037 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.