Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE AUTO cf. anunt nr.ADV1201666/12.03.2021

Număr anunț
DA27630224
Autoritate contractantă
Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89 RON
Valoare atribuită
89 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89 RON

din 89 RON estimat