Atribuită
Cumpărare directă
MITSHUBISHI L200, AN FABR 2010, VIN: MMCJNKB40BD001315 1 PIVOT SUPERIOR 2 Buc 35 2 BUCSA AMORTIZOR 2 Buc 55 3 PIVOT INFERIOR 2 Buc 31 4 BUCSE AMORTIZOR 2 Buc 28 5 AMORTIZOARE FATA 2 Buc 95 DACIA LOGAN, 09 litri, VIN: UU14SDAA448667245 1 POMPA BENZINA 2 Buc 255 2 TERMOSTAT 1 Buc 85 VW TRANSPORTTER, VIN: WV1ZZZ70Z3H102019 1 RADIATOR INCALZIRE 1 Buc 50 2 RELEU BUJII INCANDESCENTE 1 Buc 7 3 BUJII INCANDESCENTE 5 Buc 15 ALTE PIESE 1 CAP BARA FEBI 6250 filet pe stanga 10 Buc 44 2 CAP BARA FEBI 3387 filet pe dreapta 10 Buc 30 3 CAP BARA MOOG ME-0644 filet pe stanga 10 Buc 39 4 CAP BARA MOOG ME-0642 filet pe dreapta 10 Buc 35 5 RULMENT 6007 2RS 35/62/14 60 Buc 19 MARCI: SKF, TIMKEN, FAG 6 CUREA ACCESORII 7PK1220 20 Buc 59 MARCI: CONTITECH, GATES 7 CUREA AC 4PK1013 10 Buc 25 MARCI: CONTITECH, GATES
- Număr anunț
- DA27501096
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.265 RON
- Valoare atribuită
- 5.265 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.