Atribuită Cumpărare directă

Descriere: conform ofertă nr. 101/ 05.03.2021: KIT AMBREIAJ (PLACA+DISC+RULMENT CU FURCA), set 1, 436.00, 436.00 SURUB CAP CILINDRIC CU CAVITATE DINTATA, buc 4, 12.00, 48.00 SURUB CU NERVURI, buc 4, 16.00, 64.00 BUCSA POSTERIOARA BASCULA FATA, buc 2, 65.00, 130.00 BRAT DREAPTA FATA, buc 1, 470.00, 470.00 BRAT STANGA FATA, buc 1, 470.00, 470.00 RADIATOR INCALZIRE, buc 1, 270.00, 270.00 TERMOSTAT 89 GRADE, buc 1, 34.00, 34.00 GARNITURA TERMOSTAT, buc 1, 3.00, 3.00 RACITOR EGR, buc 1, 1640.00, 1640.00 GARNITURA buc 3, 12.00, 36.00 GARNITURA buc 1, 12.00, 12.00 INEL O buc 1, 15.00, 15.00

Număr anunț
DA27543797
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.628 RON
Valoare atribuită
3.628 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.628 RON

din 3.628 RON estimat