Atribuită Cumpărare directă

1 Cap bara con mic cu filet dreapta pentru Raba buc 4 42,00 168,00 2 Regulator presiune Raba buc 1 164,00 164,00 3 Pompa ambreiaj Raba buc 1 79,00 79,00 4 Senzor ABS Logan 1,6 MPI roata dreapta fata, an 2006, serie sasiu UU1LSDABH36536279 buc 2 40,00 80,00 5 Pompa frana Raba buc 2 78,00 156,00 6 Cilindru receptor ambreiaj Raba buc 2 42,00 84,00 7 Supapa unisens Raba buc 1 68,00 68,00 8 Bloc lumini Dacia Logan, cod 8200792579 buc 1 63,00 63,00 9 Bieleta antirasturnare Dacia Logan,an 2006,UU1LSDABH36536279 buc 1 33,00 33,00 11 Curea trapezoidala 12,5x10x1250 buc 2 8,00 16,00 12 Curea trapezoidala 13x10x1250 buc 2 9,00 18,00 13 Curea trapezoidala 13x10x1450 buc 2 9,00 18,00 14 Curea trapezoidala 13x10x1475 buc 2 9,00 18,00 16 Tub coborâre Dacia Logan buc 1 64,00 64,00 Total valoare comanda (lei) - art. bug. 20.01.06 1.029,00 lei

Număr anunț
DA27566098
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01026 BUCURESTI (CUI 4193184)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
34311120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.029 RON
Valoare atribuită
1.029 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.029 RON

din 1.029 RON estimat