Atribuită Cumpărare directă

Trigliceride/Biolabo/Reactivi biochimie/5 x 100 ml - 2 buc Acid uric 2 x 100 ml - 2 buc LDH 10 x 15 ml- 1 buc Detergent/Solutie/Spalare/BS 200 - 1 buc

Număr anunț
DA27530266
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.519 RON
Valoare atribuită
1.519 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.519 RON

din 1.519 RON estimat