Atribuită
Cumpărare directă
Fibre laser compatibilie cu Swiss Laserclast, reutilizabile de pana la 10 ori, de diferite dimensiuni, destinate litotritiei endoscopice flexibile; cu conector de tip SMA 905, prin insurubare; recunoastere automata la conectare a fibrei, ce permite setarea adecvata a valorii maxime a energiei eliberate, prevenind, astfel, deteriorarea echipamentului. Dimensiuni: O 200 µm (cod FR-178); O 272 µm (cod FR-186); O 365 µm (cod FR-180); O 550 µm (cod FR-182) Mod ambalare: cutie x 5 buc. (se poate comanda doar multiplu de cutie) Producator: EMS - Elvetia
- Număr anunț
- DA27605063
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 33162200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.950 RON
- Valoare atribuită
- 3.950 RON
- Data publicării
- 18.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.