Atribuită Cumpărare directă

Imprimare și furnizare consumabile aferente intretinerii echipamentelor puse la dispozitie de catre Prestator, inclusiv hârtie, CF. ACORD CADRU A130/25.02.2021 si CONTRACT SUBSECVENT A219/11.03.2021.

Număr anunț
DA27598351
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI 8296093)
Furnizor / câștigător
2M DIGITAL SRL (CUI 12511050)
Cod CPV
79521000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.151 RON
Valoare atribuită
4.151 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.151 RON

din 4.151 RON estimat