Atribuită
Cumpărare directă
Mop bumbac cu coada-confectionat din bumbac absorbant,cu grosimea firului de 5 mm.lungimea firului este de 30cm.prevazut cu orificiu in care se fileteaza tija.Greutate mop 400 gr, Solutie pardoseala parchet- Lichid usor vascos,parfumat cu putere mare de curatare pt suprafete tip parchet etc.Ambalat la 1-5L., Solutie pardoseala-Lichid usor vascos,parfumat cu putere mare de curatare pt suprafete de gresie,faianta etc.Ambalat la 1-5L.Axial,Ivy,Avias, SOLUTIE CURATAT GEAMURI ARO-Se livreaza in flacon de 750ml cu diverse arome,cu pulverizator.Sau se va ambla la 1l Avias,Saci menajeri 120L cu snur- Saci menajeri negri cu snur 120L.Ambalat la 10 buc/rola, Solutie gresie/faianta Ivy-Lichid usor vascos,parfumat cu putere mare de curatare pt suprafete de gresie,faianta etc.Ambalat la 1-5L.Axial,Ivy,Avias, Solutie de curatat obiecte sanitare Axial, Detartrant Avias 1L- Detartrant Avias 1L Detergent ideal pentru indepartarea eficienta si facila a depunerilor de calcar de pe obiectele sanitare.Amabalat la flacon de 1L.
- Număr anunț
- DA27670430
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI 4553240)
- Furnizor / câștigător
- MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
- Cod CPV
- 39224300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.976 RON
- Valoare atribuită
- 8.976 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.