Atribuită Cumpărare directă

Tuburi de extractie Quechers pt.metoda europeana, conf.,SR EN 15662/2018, din PP, 50ml, amestecul salin ambalat individual in atmosfera de azot cu agitatoare ceramice incluse.

Număr anunț
DA27680194
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.720 RON
Valoare atribuită
6.720 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.720 RON

din 6.720 RON estimat