Atribuită
Cumpărare directă
- Turbo Break Se utilizeaz atat la prespalare cat si la spalare in scopul cresterii alcalinitatii solutiei de spalare, ajuta la scoaterea murdariei dintre fibrele textile.In functie de tipul textilelor si al procesului de spalare dozajul ete intre 2-15 ml/kg de textile uscate pentru fiecare etapa de spalare.Ambalare bidon plastic 24 kg. - Detergent lichid de baza profesional pentru masini de spalat profesionale-ECOBRITE MAGIC EMULSION -Detergent universal alcalin de inalta performanta; Ambalare bidon 25 kg; - Inalbitor lichid pentru masini de spalat profesionale-ECOBRITE DESTAINER -Inalbitor lichid pe baza de clor pentru masini de spalat rufe. Ecobrite DESTAINER este un produs lichid super concentrat care curata repede, inalbind petele si lasand textilele curate. Ambalare 20 litri.
- Număr anunț
- DA27497822
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.810 RON
- Valoare atribuită
- 1.810 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.