Atribuită Cumpărare directă

-ECOBRITE MAGIC EMULSION-Detergent universal alcalin de inalta performanta; Ambalare bidon 25 kg; -ECOBRITE MAGIC EMULSION-Detergent universal alcalin de inalta performanta; Ambalare bidon 25 kg; -Balsam lichid pentru rufe ce confera un parfum placut. Imbunatateste rezultatul spalarii rufelor si confera catifelare rufelor reducand electricitatea statica. Reduce cutele si implicit timpul de calcare. Ambalare 20l

Număr anunț
DA27524850
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.647 RON
Valoare atribuită
2.647 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.647 RON

din 2.647 RON estimat