Atribuită Cumpărare directă

ECOBRITE BOOSTER PLUS 25KG ; ECOBRITE SUPER SILEX LIQUID ; ECOBRITE CONDITIONER CE 25KG ; ECOBRITE NEUTRALISER IT 21KG ; Ozonit Super ; TAXAT AZUR

Număr anunț
DA27585838
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.608 RON
Valoare atribuită
7.608 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.608 RON

din 7.608 RON estimat