Atribuită Cumpărare directă

Sekusept® Aktiv este recomandat pentru curatarea si dezinfectia manuala a instrumentarului termostabil si termolabil, inclusiv endoscoape flexibile. In mod special se utilizeaza pentru procesarea endoscoapelor prin recirculare (metoda semiautomata). Sekusept® Aktiv este compatibil cu toate materialele componente ale masinilor automate. Ambalare: bax 4x1.5kg

Număr anunț
DA27508622
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.920 RON
Valoare atribuită
7.920 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.920 RON

din 7.920 RON estimat