Atribuită Cumpărare directă

Agent de albire pe baza de clor.Se utilizeaza la prespalare cat si la spalare, la temperaturi sub 55 grade C, in scopul de a scoate un anumit tip de pete si de a mari gradul de alb al textilelor in procesul de spalare.In functie de tipul textilelor si al procesului de spalare dozajul este intre 0-12 grame/kg de textile uscate pentru o singura baie de spalare.Se recomanda utilizarea lui in combinatie cu produsele din gama Turbo.Se recomanda numai la textilele albe.Recomandari de spalare se primesc de la specialistii nostrii care va va oferi suportul tehnic.Ambalare bidon plastic 23 kg.Se recomanda dozarea numai prin sistem de dozare automat pentru siguranta muncii si acuratetea dozajului in masina de spalat

Număr anunț
DA27631464
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
24312220-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.191 RON
Valoare atribuită
1.191 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.191 RON

din 1.191 RON estimat