Atribuită
Cumpărare directă
- suportul on line sau la sediul Beneficiarului, functie de caz, pentru solutionarea incidentelor ivite in exploatarea sistemului (ex: eliminarea erorilor in operarea datelor, asigurarea consistentei datelor, etc); - mentenanta corectiva, preventiva si legislativa; - instruirea utilizatorilor noi ai sistemului
- Număr anunț
- DA27669644
- Autoritate contractantă
- INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 72267000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.700 RON
- Valoare atribuită
- 65.700 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.