Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de servicii "Sistem de consultare legislativa iLEGIS" pentru o perioada de 12 luni, incepand cu 01.04.2021. 6 licente Module legislative incluse: 1. Legislatie romaneasca 2. Jurisprudenta romaneasca 3. Practica judiciara EXTINSA 4. Legislatie UE - EuroLegis 5. Jurisprudenta UE - EuroJurisprudenta
- Număr anunț
- DA27576448
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.