Atribuită Cumpărare directă

Alcool Sanitar SANIBLUE, 70%, 500 ml- 56 BUC HIPOCLORIT DE SODIU (CLOR) HEY, bidon 5 litri-15 BUC DEZINFECTANT SUPRAFETE Maxil Sept Ultrarapid, 1 litru -C 26 BUC

Număr anunț
DA27495212
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.584 RON
Valoare atribuită
1.584 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.584 RON

din 1.584 RON estimat