Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CONSUMABILE HP : Cartus Toner Nr.85A CE285A 1,6K Original HP Laserjet Pro P1102 - 4 BUC (310.92 lei) Cartus Toner Nr.12A Q2612A 2Kl HP Laserjet 1010 - 1 BUC (302.52 lei) Cartus Toner Nr.35A CB435A 1,5K HP Laserjet P1005- 2 BUC (294.12 lei) Cartus Toner Nr.30A CF230A 1,6K HP Laserjet Pro M203DN - 1 BUC (277.31 lei)
- Număr anunț
- DA27644238
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.412 RON
- Valoare atribuită
- 2.412 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.