Atribuită Cumpărare directă

Tableta Remarkable 2 - 2016.00LEI Marker reMarkable 2 -504.20 LEI Husa Tableta Remarkable 2 -504.20 LEI Transport inclus in pret. Tremen de livrare : 15 zile. Termen de garantie : minim 12 luni. Va rugam sa specificati pe factura numele beneficiarului si al solicitantului. Beneficiar: Facultatea de Psihologie - Nechita Diana , responsabil achizitie : Raluca Blaga Total 3024,40 lei fara tva = 3599.04 cu tva

Număr anunț
DA27531116
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30237450-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.024 RON
Valoare atribuită
3.024 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
11.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.024 RON

din 3.024 RON estimat