Atribuită Cumpărare directă

42179 - Placa Encoder (BTL 5820SL)-1 buc Pret: 931.00 42770- Placa Encoder (BTL 5940)- 1 buc Pret: 931.00 + Inel cervical 30cm-1 buc Pret: 931.00 42771- Panou frontal (BTL 5820SL COMBI)- 1 buc Pret: 3,920.00 42772- Placa Encoder (BTL 5820SL) 1 buc Pret: 931.00 42773- Panou frontal (BTL 5820SL COMBI)- 1 buc Pret: 3,920.00 43095- Kit display (BTL4825SL)- 1 buc Pret: 3,920.00 43096- Buton Intensity-1 buc Pret: 73,50 + Sonda laser-1 buc Pret: 3,430.00 43097- Buton Intensity (BTL 5825 SL)- 1 buc Pret: 73,50 41879- Buton Enter (BTL 5810S) -1 buc Pret: 73,50 41896- Vibrator 5cm2 (BTL 5820S) -1 buc Pret: 490.00 42050- Buton Intensity-1 buc Pret: 73,50 + Buton ESC-1 buc Pret: 73,50 42242- Panou frontal BTL 5000-1 buc Pret: 3,920.00 42311- Buton Intensity 1 buc Pret: 73,50 + Buton Encoder 1 buc Pret: 73,50 42312- Buton Intensity (BTL 5825 SL)- 1 buc Pret: 73,50 42313- Placa Encoder (038-B-03537) -1 buc Pret: 931.00 42314- Buton Intensity 1 buc Pret: 73,50 + Buton Encoder 1 buc Pret: 73,50 42315-Pastila vibratoare 1 buc Pret: 490.00 + Placa Encoder 1 buc Pret: 931.00 42971- Display BTL 4000 Premium - 1 buc Pret: 735,00 42752- Comutator Pneumatic HIL (BTL6000)- 1 buc Pret: 735,00 42753- Kit SWT 1 buc Pret: 2.450,00 + Filtru OUT BTL6000- 1 buc Pret: 98,00 42790- Filtru IN - 1 buc Pret: 98,00 + Filtru OUT BTL6000 - 1 buc Pret: 98,00 Total piese+consumabile: 30.625,00 fara TVA, respectiv 36.443,75 Piesele de schimb si consumabilele conforme cu aparatura unitatii.

Număr anunț
DA27608170
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.625 RON
Valoare atribuită
30.625 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.625 RON

din 30.625 RON estimat