Atribuită
Cumpărare directă
Lipiciul pentru soareci sobolani non-toxic KO TRAP este ideal pentru pregatirea capcanelor adezive. Se utilizeaza in spatii de alimentatie publica (restaurante, fast food, cofetarii), spitale, scoli, gradinite, spatii de locuit( locuinte, brouri, hoteluri), fabrici si depozite. Este un lipici incolor, inodor, nu este toxic sau inflamabil; isi mentine in timp caracteristicile de adeziv. Este rezistent la umiditate si apa, nu prezinta pericol pentru mediu. CPCIN
- Număr anunț
- DA27594856
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 24456000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.001 RON
- Valoare atribuită
- 1.001 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.