Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare ustensile de bucatarie, respectiv: oala de presiune 10L ( otel inoxidabil alimentar, pereti dubli, capac cu garnitura de silicon, supapa aerisire - 20buc., pret fara TVA 115,41lei/buc.; sufertas inox 3 compartimente (3x1300ml) - 10buc., pret fara TVA 61.99lei/buc.; Termen de garantie: 12 luni de la livrare;
- Număr anunț
- DA27623901
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 39221000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.928 RON
- Valoare atribuită
- 2.928 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.