Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de detectie si senalizare incendiu si repunere sistem in stare de functionare: Detector de fum adresabil - 20 buc; Detector de multicriterial adresabil ; Soclu standard pentru detectoare analog adresabile - 18 buc; Soclu cu izolator pentru detectoare analog adresabile - 2 buc ; Buton adresabil Soteria Rosu - 3 buc; Interfata adresabila - 1 buc; Sirena conventionala de avertizare incendiu de interior cu flash - 3 buc; Sursa 24V DC - 1 buc; Acumulator capsulat - 2 buc; Cablu incendiu - 250 m; Tub/Jgheab PVC cu accesorii de montaj - 150 m; Materiale auxiliare - 1; Servicii verificare, configurare, programare, PIF sistem detectie si avertizare incendii - 1 buc Proiect As Built intalatie detectie incendii - Se va incheia contract de prestari servicii de extindere sistem de detectie si semnalizare la incendii la Pavilionul II - Demisol si repunere sistem in stare de functionare pentru Pavilionul II .
- Număr anunț
- DA27579810
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL REPUBLICAN DE NEVROZE PREDEAL (CUI 4580431)
- Furnizor / câștigător
- ICCO-SYSTEMS SRL (CUI 4522937)
- Cod CPV
- 31625100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.376 RON
- Valoare atribuită
- 14.376 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.