Atribuită Cumpărare directă

Serviciul de intretinere sistem antiefractie, supraveghere video, control acces si a sistemului de detectie si semnalizare la incendiu la sediul Directiei Fiscale a Municipiului Timisoara, B-dul Mihai Eminescu nr. 2B, conform Caietului de sarcini nr. IF2021-010574/09.03.2021 din atasament

Număr anunț
DA27584997
Autoritate contractantă
Directia Fiscala a Municipiului Timisoara (CUI 21666630)
Furnizor / câștigător
ICCO-SYSTEMS SRL (CUI 4522937)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.600 RON
Valoare atribuită
12.600 RON
Data publicării
16.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.600 RON

din 12.600 RON estimat