Atribuită Cumpărare directă

pachet piese cobra pentru UM01837 mihail Kogalniceanu conform anunt ADV1192908 Valoare=3393 lei fara tva

Număr anunț
DA27507145
Autoritate contractantă
U.M. 01837 Mihail Kogalniceanu (CUI 41412130)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.393 RON
Valoare atribuită
3.393 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
04.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.393 RON

din 3.393 RON estimat