Atribuită Cumpărare directă

PRIMARIA ORASULUI BUCECEA DORESTE ACHIZITIONAREA UNUI SERVICIU DE COLECTARE, TRANSPORT SI ELIMINARE A DESEURILOR MEDICALE DE LA CTR.DE VACCINARE IMPOTRIVA COVID 19, DESCHIS LA CENTRUL CULTURAL BUCECEA

Număr anunț
DA27564961
Autoritate contractantă
ORAS BUCECEA BOTOSANI (CUI 3643876)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.090 RON
Valoare atribuită
6.090 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.090 RON

din 6.090 RON estimat