Atribuită Cumpărare directă

Abonament Silver - 55.5 Lei /lună (1 colectare/luna, 4kg deseu medical incluse/colectare) . Incheiere de contract pana la data de 31.12.2021 cu posibilitatea prelungirii.

Număr anunț
DA27622262
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M.01752 (CUI 15111171)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
500 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 500 RON estimat