Atribuită Cumpărare directă

• Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri periculoase, la următoarele cabinete medicale , pe o perioadă de 1 an, respectiv pănă la 09.03.2022: Salonta, Colegiul National Teodor Nes, Strada Republicii nr. 90, Liceul Tehnologic nr. 1- Str. Șarcadului nr. 1, Liceul Teoretic Arany Janos, Str. 7 Iunie nr. 2 Abonament Silver - 55.5 Lei /lună (1 colectare/luna, 4kg deseu medical incluse/colectare) • Pentru colectarile suplimentare, tariful este de 55 Lei/colectare • Eventuala depasire a limitei de kg colectate conform fiecarui abonament, va fi facturata cu pretul de 7,00 Lei/kg. • Pentru fiecare Kg de deseu farmaceutic -18 01 09 ridicat si procesat pretul va fi de 15Lei Preturile nu contin TVA

Număr anunț
DA27549280
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.998 RON
Valoare atribuită
1.998 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
10.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.998 RON

din 1.998 RON estimat