Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare deșeuri medicale din spital şi Ambulatoriu, fara furnizare de ambalaje .Contractul se va incheia pentru perioada 01.04.2021 până la 31.12 2021 cu posibilitate de prelungire pe primul trimestru al anului 2022.

Număr anunț
DA27632419
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.100 RON
Valoare atribuită
35.100 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.100 RON

din 35.100 RON estimat