Atribuită
Cumpărare directă
TERMOIZOLATII POLISTIREN EXP. 10CM LA PERETI 167 MP TERMOIZOLATII POLISTIREN EXTRUD. 5CM LA SOCLU 30 MP TERMOIZIOLATII POLISTIREN EXTRUD. 2CM LA GOLURI 15 MP PROFIL SOCLU 100MM 50 M PROFIL MUCHII CU PLASA 50 M PROFIL MUCHII CU LACRIMAR 20 M BURLANE TABLA 12 M GLAFURI TABLA ZN LA FERESTRE 18 M TENCUIELI DECORATIVE LA PERETI 212 MP SCHELA METALICA TUBULARA 197 MP REPARATII GLETURI DETERIORATE 20 MP REFACERI ZUGRAVELI VAR LAVABIL 50 MP
- Număr anunț
- DA27567165
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- EXPRES CONSTRUCT SRL (CUI 9646510)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.037 RON
- Valoare atribuită
- 30.037 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.