Atribuită
Cumpărare directă
TERMOSISTEMPOLISTIREN EXPANDAT 10 CM 72,80 MP USI EXTERIOARE DIN PROFILE PVC CU GEAM TERMOPAN 5,22 MP TENCUIELI DECORATIVE 69,80 MP PLACAJE FAIANTA 77 MP PARDOSELI GRESIE 24,20 MP USI INTERIOARE DIN PROFILE PVC 9,24 MP LAVOARE PORTELAN PE PIEDESTAL 4 BUC WC - URI TURCESTI PORTELAN 4 BUC CONVECTOARE ELECTRICE TIP TESY 4 BUC
- Număr anunț
- DA27591426
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- EXPRES CONSTRUCT SRL (CUI 9646510)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.602 RON
- Valoare atribuită
- 69.602 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.