Atribuită Cumpărare directă

: Nr. crt. Denumire produs Cantitate U.M. Pret unitar fara TVA Valoare fara TVA 1 " Masca faciala de unica folosinta 50 buc/set " 300 Buc 8.50 2,550.00 2 "Servetele dispenser ""Z "" 2 strat x 266buc alba rezerva Papernet " 63 Set 6.20 390.60 Valoare fara T.V.A. = 2,940.60 le

Număr anunț
DA27490690
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETOFI SANDOR LIVADA (CUI 17375110)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.941 RON
Valoare atribuită
2.941 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.941 RON

din 2.941 RON estimat