Atribuită
Cumpărare directă
Varfuri pipeta Eppendorf Dualfilter SealMax - CE-IVD Varfuri cu filtru 2-100 ul, 53 mm Ambalare: set 960 varfuri ( 10 rack-urix96 varfuri) libere de DNaze si RNaze si sterile Franco-beneficiar OP in max. 5 zile de la livrare si emitere factura Termen de livrare: din stoc, in limita stocului disponibil. Firma SC WATT Distributor SRL NU ESTE RASPUNZATOR DE NERESPECTAREA TERMENELOR DE LIVRARE, din motive independente de vointa sa, in contextual , epidemiei cu coronavirus COVID-19,anume: - restrictii de circulatie, - epuizarea stocului de materii prime la producatori - producatorul isi va sista livrarile si /sau productia - personalul din productie sau personalul Furnizorului intra in carantina sau in izolare sau este spitalizat ; - alte motive generate de insitituirea starii de urgenta la nivel national sau la nivelul statelor in care isi au sediile sau isi desfasoara activitatea producatorii.
- Număr anunț
- DA27616131
- Autoritate contractantă
- Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
- Furnizor / câștigător
- WATT DISTRIBUTOR SRL (CUI 10817509)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.490 RON
- Valoare atribuită
- 2.490 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.