Atribuită
Cumpărare directă
Revizii tehnice lunare ale sistemelor de securitate ( antiefractie si supraveghere video)ce cuprind pana la 150 de echipamente. Reviziile presupun executarea tuturor operatiilor necesare bunei functionari ale sistemelor, conform normelor in vigoare. Pretul este valabil pentru un numar de maxim 11 sisteme de securitate independente.
- Număr anunț
- DA27486744
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
- Furnizor / câștigător
- R.T. TOTAL SERVICES SRL (CUI 16697835)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.980 RON
- Valoare atribuită
- 4.980 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.