Atribuită Cumpărare directă

Revizii tehnice saptamanale, verificarea starii de functionare si intretinerea tehnica curenta. Valoarea ofertata nu include pretul pieselor de schimb si materialelor. Servicii aferente lunii Ianuarie, Februarie si Martie 2021

Număr anunț
DA27604413
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
Furnizor / câștigător
BETA SOLUTIONS SRL (CUI 19232427)
Cod CPV
50532300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.700 RON
Valoare atribuită
5.700 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.700 RON

din 5.700 RON estimat