Atribuită
Cumpărare directă
DESDERMAN PURE GEL – Antiseptic INCOLOR SI INODOR pe baza de alcool, utilizat pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor prin frecare. _x000D_ FARA COLORANTI SI FARA ODORIZANTI - PENTRU PIELE SENSIBILA_x000D_ Spectru larg de actiune_x000D_ Datorita continutului de etanol prezinta o considerabila eficacitate microbiologica._x000D_ Ambalaje disponibile : flacon de 100 ml, 500 ml, 1 litru_x000D_ Produs BIOCID avizat de Ministerul Sanatatii._x000D_ Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania._x000D_ Pret: / flacon 1 litru cu pompa dozatoare_x000D_
- Număr anunț
- DA27621991
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.440 RON
- Valoare atribuită
- 3.440 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.