Atribuită
Cumpărare directă
Desmanol Pure - ambalaj flacon 1 litru - 620 buc + 250 pompe dozatoare Mikrozid AF Liquid - ambalaj flacon 1 litru - 400 buc + 150 pulverizatoare Mikrozid AF Servetele Cutie - ambalaj doza cu 150 buc servetele - 5 buc Terralin Protect - ambalaj canistra 5 litri - 13 buc
- Număr anunț
- DA27544287
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.853 RON
- Valoare atribuită
- 28.853 RON
- Data publicării
- 10.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.